ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Już po raz IV uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie na najlepszy pomysł biznesowy – Tarnowski Junior Biznesu.

Celem konkursu jest edukacja przedsiębiorczości oraz kształtowanie postaw pro-biznesowych i innowacyjnych. Biznes plan firmy, która mogłaby funkcjonować w Tarnowie powinien uwzględnić uwarunkowania i przewagi, jakie daje lokalny rynek oraz wpisywać się w Regionalną Strategię Innowacji Województwa Małopolskiego 2014-2020.
Ze względu na duże zainteresowanie konkursem, pomysły poddano pod głosowanie. Można było oddać swój głos na następujące pomysły: uczniowska spółdzielnia socjalna, shopping on-line, psia galeria, gry wojenne, bar szybkiej obsługi dla tirów,, kawiarenkę tematyczną, mobilny sklep, sklep z odzieżą dla nastolatków.
Większością głosów wybrano 3 pomysły.
Twórcą biznes planów życzymy sukcesów w opisie swoich pomysłów i zdobycia nagród.

Opiekun uczniów: Maria Wantuch