ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Jeśli zdążyłeś już wypocząć i nudzisz się w domu, lub szukasz jakiegoś fajnego zajęcia podczas ferii, to nasz propozycja jest właśnie dla Ciebie.
Jeśli chcesz zobaczyć i przeżyć coś ciekawego, to właśnie na Ciebie czekamy…

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie, serdecznie zapraszają młodzież gimnazjalną oraz siódmoklasistów na bezpłatne spotkania warsztatowe, które odbędą się w trakcie ferii w budynku szkoły przy ul. Bema 9/11 w Tarnowie.

W programie warsztatów min:
- Jak prawidłowo zachować się przy stole, czyli savoir vivre przy gościach i na co dzień.
- Podstawy trudnej sztuki nakrywania do stołu.
- Dekoracje z warzyw i owoców, czyli tajemnice carvingu.
- Wypiek i dekoracja pierniczków i innych ciasteczek oraz ich degustacja.
- Zaznajomienie się z podstawowymi zasadami działania Giełdy Papierów Wartościowych.
- Podstawowe zasady oszczędzania i inwestowania w drobne przyjemności, czyli co każdy gimnazjalista o pieniądzach wiedzieć powinien.
Na spotkania warsztatowe zapraszamy w dniach od 19 lutego do 22 lutego, od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 9.00 do 13.00. Poniżej znajdziesz szczegółowy harmonogram. Zgłoszenia indywidualne lub grupowe proszę kierować na adres mailowy szkoły, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 8 lutego 2018 r. W tytule prosimy wpisać „Ferie z ZSEG”. Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Przyjdź, zobacz, baw się dobrze w gronie swoich przyjaciół i rówieśników.
Harmonogram spotkań 

Zapraszamy, bo warto!!!