ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 26 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyła się prelekcja właścicielki Firmy BMP Consulting – Pani Barbary Miękiny-Pikul.

W spotkaniu uczestniczył Pan Marcin Pawłowski - Inspektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa oraz młodzież wraz z nauczycielami z pięciu szkół ponadgimnazjalnych, należąca do Tarnowskiego Centrum Młodych Inwestorów:
II Liceum Ogólnokształcące, IV Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych.
Temat wykładu: „Własny biznes – jak pozyskać środki finansowe i zrealizować własny pomysł”? jest obecnie przedmiotem zainteresowania nie tylko młodzieży, ale również dorosłych ludzi, którzy chcą realizować swoje ambitne plany zawodowe a często spotykają się z barierą finansową.
Pan Barbara doradzała młodym inwestorom, gdzie i jak pozyskać środki finansowe zarówno bezzwrotne jak i zwrotne. Na co zwracać uwagę przy wyborze danego źródła finansowania i jak zarządzać kapitałem.
Młodzież z zainteresowaniem słuchała wskazówek specjalisty. Miejmy nadzieję, że skorzystają z nich w przyszłości.

Zobacz zdjęcia