ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Grudzień to miesiąc, w którym trwają przygotowania do Bożego Narodzenia. Wiele mówimy wówczas o obyczajach i tradycjach świątecznych.
Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, organizowali wigilie klasowe ze swoimi wychowawcami. W dniu 22 grudnia 2017 r. wzięli udział w konkursie „Na najpiękniej przystrojoną salę lekcyjną, oddającą świąteczny - bożonarodzeniowy nastrój”.

Ocena świątecznego wystroju okazała się niezwykle trudna, gdyż wiele klas stanęło na wysokości zadania. Choinki, stroiki, łańcuchy, świeczki i inne ozdoby „własnej produkcji", a także tradycyjne potrawy wigilijne i Opłatek na sianie - tym właśnie chwalono się przed komisją oceniającą.
Najcenniejsze było jednak zaangażowanie emocjonalne młodzieży i klimat, który potrafiono stworzyć serdecznością, śpiewem kolęd oraz uśmiechem.

Jury konkursu przyznało nagrody i wyróżnienia dla następujących klas:
I nagroda: 1TM, 3TE, 4TM
II nagroda: 1DH, 2zk, 3zk
Wyróżnienie: 4TZ, 4GH, 4TN, 3zc, 2zc

Klasom, które zdobyły I i II miejsce Dyrekcja szkoły zapewnia – IMMUNITET od odpowiedzi ustnej i niezapowiedzianych kartkówek w jednym wybranym przez klasę dniu. Klasy te otrzymają także słodkie niespodzianki.
Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości i kreatywności, mając nadzieję, że ta tradycja będzie powtarzana z równym powodzeniem w kolejnych latach.