ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 16 grudnia w sobotę na tarnowskim rynku odbył się coroczny tradycyjny Targ Bożonarodzeniowy, zorganizowany przez radio RDN przy współudziale Urzędu Miasta Tarnowa.

Również nasz szkoła została zaproszona do udziału w tej ciekawej imprezie.  Zaproszenie zostało wystosowane przez radnych z Rady Osiedla Starówka. Namiot ZSEG cieszył się nieprawdopodobnym zainteresowaniem mieszkańców miasta, ponieważ od rana częstowaliśmy przepysznym żurkiem, gorącą herbatą z dodatkiem aromatycznych i smacznych soków oraz kruchymi ciasteczkami i pierniczkami. Ponad to prezentowaliśmy ofertę edukacyjną szkoły, informowaliśmy o kierunkach kształcenia i rozdawaliśmy nasze ulotki i wizytówki. Młodzież z wielkim poświęceniem obsługiwała wszystkich zainteresowanych i pomimo chłodu, wraz z opiekunami, dzielnie trwała na swoim posterunku. Szczególnie miło było usłyszeć słowa uznania i pochwały od odwiedzających nasz namiot. Opiekę nad młodzieżą w tym dniu sprawowały profesorki Małgorzata Hołda, Janina Grzyb, Aleksandra Szczygiełek, Halina Stec, Barbara Pochroń, Mirosława Gałdyś, Agnieszka Jarzwiec i Marta Zawadzka.

Zobacz zdjęcia