ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

6 grudnia  to ważny dzień, zwłaszcza dla najmłodszych.  Grzeczne dzieci obdarowuje Święty Mikołaj, a czas, już przedświąteczny, magiczny, oczarowuje każdego z nas. W tym szczególnym dniu gościliśmy w Centrum Handlowym Gemini Park.

Przygotowaliśmy stoisko promocyjne, które przybliżało ofertę edukacyjną naszej szkoły. Bardzo liczna grupa młodzieży pod opieką nauczycieli ciężko i wytrwale promowała szkołę na Bema. Od godziny 13.00, kiedy rozpoczęło się spotkanie ze Świętym Mikołajem, aż do godziny 20.00 uczniowie nieustannie rozdawali ulotki informacyjne, częstowali naszymi firmowymi ciasteczkami, pokazywali trudną sztukę carvingu i oryginalnie ułożone, tworzące postaci zwierząt, ręczniki hotelowe oraz opowiadali wszystkim zainteresowanym o naszej szkole. Odwiedzający stoisko mieli okazję podziwiać stół okolicznościowy pięknie nakryty, którego barwy – szafirowo, żółte, są nie tylko symbolem miasta Tarnowa, ale również ZSEG. W tym samym czasie inna grupa naszej młodzieży w pocie czoła, pomagała najmłodszym klientom galerii w artystycznych zmaganiach z dekoracjami na świątecznych pierniczkach. Lukier, kolorowe posypki, złote i kolorowe marcepanowe perełki w obfitości lądowały na wypieczonych wcześniej piernikach. O frekwencji niech świadczy fakt iż, dzieci udekorowały prawie 700 ciasteczek. Wszystkiemu przyglądał się Święty Mikołaj, który siedząc w ogromnym czerwonym fotelu, rozdawał wszystkim dzieciom uściski i uśmiechy. Ogromne zainteresowanie stoiskiem oraz życzliwe uwagi kierowane w stronę uczniów
i nauczycieli sprawujących opiekę, były najlepszą nagrodą za trud i wysiłek włożony w to przedsięwzięcie.

Zobacz zdjęcia