ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Po pracowitych trzech tygodniach zbiórek darów w naszej szkole i w tarnowskich centrach handlowych przyszedł czas na pakowanie paczek. Zgromadziliśmy bardzo dużo towarów, dzięki hojności nauczycieli i wszystkich klas I, 2 i 3 w naszej szkole oraz wsparciu klientów sklepów, prywatnych sponsorów. 4 grudnia mogliśmy przygotować paczki. Z największym zaangażowaniem podjęli się tego zadania uczniowie klas III TE oraz 3 zk. Odwiedziła nas także ekipa telewizyjna, aby filmową relację z naszej akcji przekazać widzom telewizji internetowej.

A oto wyniki akcji:
107 paczek spożywczych, z których każda zwierała: makaron, herbatę, kakao, cukier lub mąkę, kaszę lub ryż, pasztet, 2 konserwy mięsne, płatki do mleka, kisiel, budyń, galaretkę, rodzynki, barszcz, 3 czekolady, ciastka, cukierki draże, gumę mambę.
100 paczek z artykułami szkolnymi: blok rysunkowy, 2 zeszyty, papier kolorowy, klej, ekierkę, długopis, długopis żelowy, ołówek, gumkę do mazania, kredki, farbki, zakreślacz, zabawkę, 2 książki oraz maskotkę.
Spakowaliśmy również w osobnych pudłach dary dla polskich parafii i szkoły w Strzelczyskach (książki, zabawki, maskotki, gry, słodycze, artykuły higieniczne, olej, środki czystości i dewocjonalia).
Podsumowując: akcja charytatywna „Pomóżmy świętemu Mikołajowi dotrzeć na Kresy’2017” była bardzo udana. Dziękujemy w imieniu tych, do których nasze świąteczne dary są adresowane.
ZOBACZ RELACJĘ FILMOWĄ

ZOBACZ ZDJĘCIA