ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniach 1 – 3 grudnia 2017 roku wolontariusze z ZSEG – Izabella Mytnik II TT, Klaudia Kołodziejczyk II TT, Katarzyna Kucharczyk II TT, Justyna Czuj II TT, Justyna Sak II TT, Monika Zając II TD, Natalia Dobek II TD, Katarzyna Zając 3zk, Paulina Pierzchała 3zk, Weronika Czermak 3zk, Michał Radliński 3zk, Kamil Kępowicz 3zk wraz z opiekunami paniami Haliną Stec, Elżbietą Stachurą, Bogusławą Zaborowską wzięli udział w akcji „Świąteczna Zbiórka Żywności 2017”.

Odbywała się ona w sklepie Dąbrówka przy ulicy Czarna Droga w Tarnowie. Zbiórce patronował Polski Komitet Pomocy Społecznej Stowarzyszenie Charytatywne Zarząd Rejonowy w Tarnowie. Wolontariusze, w tym szczególnym przedświątecznym okresie, zbierali dary na rzecz osób potrzebujących z terenu miasta Tarnowa. Dziękujemy za każdy dar serca.