ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Koło Miłośników Poezji zaprasza do wzięcia udziału w XII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Józefa Barana, który odbędzie się 7 grudnia 2017r. w Borzęcinie. Wcześniej w ZSEG zostaną przeprowadzone szkolne eliminacje, na które trzeba przygotować do recytacji dwa wybrane wiersze autorstwa Józefa Barana. Eliminacje odbędą się 24 listopada o godz. 13:05 w sali nr 30. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do opiekunki koła Miłośników Poezji profesor Krystyny Gawdzińskiej lub uczennicy klasy II TM Joanny Michoń do 22 listopada.

Warto przypomnieć, że jest to wyjątkowy rok dla pochodzącego z Borzęcina poety, który właśnie w 2017 roku świętuje jubileusz 50 lat pracy twórczej oraz 70 urodziny. Od wielu lat wiersze poety znajdują się w programie nauczania języka polskiego oraz na liście tekstów do interpretacji egzaminu maturalnego.

Joanna Michoń z klasy II TM
pod opieką profesor Krystyny Gawdzińskiej