ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 9 listopada 2017 r. dziewięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Szkolnym Turnieju Szachowym. Po bardzo wyrównanej walce w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Dominika Babiarz z klasy I BC, II miejsce Patrycja Ptak z klasy I TE, a III miejsce Karolina Babiarz z klasy III ZC, natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Jakub Hońdo z klasy I BK.II i III miejsce zajęli odpowiednio: Sebastian Starostka  z klasy IV TD i Kacper Szot z klasy III ZK.

Nagrody dla najlepszych szachistów wręczyła Pani Dyrektor Marianna Załoga. Dominika, Patrycja, Jakub i Sebastian w dniu 14 listopada reprezentowali szkołę w Szachowych Drużynowych Mistrzostwach Tarnowa Szkół Ponadgimnazjalnych, gdzie wywalczyli 10. miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
ZOBACZ ZDJĘCIA

Organizatorzy szkolnego turnieju
Urszula Kania i Aleksandra Jarząb