ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W tradycji naszej Szkoły głęboko osadzone jest świętowanie kolejnych rocznic odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dnia 10 listopada odbyły się dwie uroczyste akademie o godzinie 9:35 oraz 11:15, na które zaproszono przedstawicieli społeczności szkolnej ze szczególnym uwzględnieniem uczniów klas pierwszych. Złożyli oni uroczyste ślubowanie zobowiązujące dochowanie wierności długoletniej tradycji Szkoły. W trakcie akademii zaprezentowano program artystyczny ,,Urodziłem się w Polsce’’ przygotowany przez uczniów klasy IITT pod kierunkiem Wychowawcy. Na szczególne oklaski zasłużył chór pod batutą siostry Marty Drobienko, a także dekoracja szkoły wykonana przez klasę IITT pod opieką profesor Marii Sienickiej oraz profesor Anny Pojedyniec.

Zobacz zdjęcia