A A A

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie na terenie Tarnowa lub w jego najbliższej okolicy zdjęcia o tematyce przyrodniczej lub krajobrazowej.

Pracę należało wykonać w okresie od lipca do końca sierpnia. Organizatorem konkursu był po raz kolejny Urząd Miasta. W konkursie tym wzięła udział uczennica kl. 4 TM Patrycja Pytlik, będąca członkiem Koła Fotograficznego. Uroczyste podsumowanie tegorocznego konkursu odbyło się 7.11.2017 r. w foyer tarnowskiego  Teatru im. Ludwika Solskiego. Autorzy najlepszych prac otrzymali cenne nagrody pieniężne, rzeczowe, dyplomy i wyróżnienia. Wystawę pokonkursową wyróżnionych prac można oglądać w hollu teatru do 17.11.2017 r. W uroczystości wręczania nagród  i wernisażu fotograficznym wzięło udział czterech członków Koła Fotograficznego.
http://www.tarnow.pl/Galeria/Galeria-Kultura/Galeria-Kultura-2017/Rozstrzygniecie-konkursu-fotograficznego-Wakacyjna-przyroda

Zobacz zdjęcia