A A A

W dniu 25.10.2017 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbył się konkurs pod hasłem "Bez chleba żyć się nie da". Uczniowie pracowali zespołowo. Uczestnicy konkursu mieli wykonać dwie potrawy, w których głównym składnikiem był chleb.

Przewodniczącym jury, w skład którego wchodzili kucharze był Wałęga Adam. Młodzież wykazała się pomysłowością w doborze surowców, technik wykonania, jak również w kompozycji dań na talerzu. ZSEG na konkursie reprezentowali Katarzyna Motyka i Andrzej Sysło uczniowie IITD. Każdy konkurs to kolejne etapy poznawania meandrów zawodu. Kolejny szczebel w drabinie ich kariery zawodowej, kolejne doświadczenie tak bardzo ważne, które kształtują ich postawę. Możemy się cieszyć, przedstawiciele naszej szkoły w tym konkursie zajęli I miejsce. W tym miejscu trzeba dodać, że w ich karierze jest to pierwszy konkurs. Gratulacje! Trzymać tak dalej!

Zobacz zdjęcia