ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 18.10.2017 młodzież naszej szkoły miała możliwość poznania ewentualnego miejsca praktyki, a może w dalszej perspektywie miejsca pracy czyli Hotel Tarnovia.

Pracownicy hotelu odpowiedzialni za poszczególne działy przekazali młodzieży najciekawsze aspekty pracy. Młodzież poznała część hotelową i restauracyjną hotelu. Nauka w szkole nie daje możliwości poznania pracy w realu, takie wycieczki to możliwość podpatrzenia zasad pracy już na konkretnym stanowisku. Nawiązanie współpracy z tarnowskimi hotelami restauracjami jest bardzo ważne w cyklu kształcenia młodzieży. Uczniowie wzięli udział w kreatywnym konkursie. Młodzież pracowała w grupach proste zadanie pokazało czy umieją pracować zespołowo. Nowe doświadczenie ale jak inspirujące. Powiem krótko warto było aby lekcja technologii była przeprowadzona inaczej. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Hotelu Tarnowia za przyjecie młodzieży.

Zobacz zdjęcia