slajd2019

 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY: 17.05.2019 r. w godz. 1000 - 1400.  ZAPRASZAMY!!!

A A A

Z racji nadchodzącej pory jesienno-zimowej, klasa gospodarz – I DH wraz Samorządem Szkolnym, organizują zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów wśród uczniów i pracowników ZSEG w dniach 23-31 października.

Prosimy każdą klasę o zakupienie przynajmniej JEDNEGO DUŻEGO opakowania suchej (lub mokrej) karmy dla kotów i przekazanie jej przedstawicielom klasy I DH DO DNIA 31 PAŹDZIERNIKA, którzy będą dyżurować na I holu na przerwach o godzinie 9.25 i 12.50 od dnia 23 do 31.10 Karma zostanie przekazana tarnowskiej Fundacji „Zmieńmy Świat”, które opiekuje się bezdomnymi kotami na terenie miasta Tarnowa i okolic. Z góry dziękujemy z udział w akcji i liczymy na Waszą pomoc. W zeszłym roku uzbieraliśmy 100 kg karmy i mam nadzieję ze w tym roku pobijemy ten rekord:)