ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Nasz wspólny wyjazd do Limanowej miał być pierwszym tego typu wypadem integrującym klasę.

W już skończonym roku szkolnym 2016/2017 odbyły się również spotkania z trenerem personalnym panią Beatą Burkat oraz pedagogiem, psychoterapeutą z Ośrodka Poradnictwa i Terapii Rodzin w Tarnowie panem Konradem Markiewiczem. Działania te zostały wdrożone dla dobra i rozwoju powierzonej młodzieży.
Sam wyjazd do Limanowej mógł się odbyć dzięki uprzejmości księdza Sylwestra Brzeźnego wikariusza w sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej, a wcześniej katechety mojej klasy (zaproszenie klasy z wychowawcą). Okazało się, że oprócz wspaniałego wyjazdu, podczas którego wypoczywaliśmy w różnorodny sposób (nasz czas podzieliliśmy pomiędzy piesze wyjście na Górę Miejską, zwiedzenia Muzeum w sanktuarium, ognisko połączone z śpiewem i tańcem, czy zwykłe leniuchowania w gronie klasy) przyszedł czas na pożegnanie klasy.

Serdecznie dziękuję za ten wyjazd, za trzy lata wspólnego podążania ku Waszej dorosłości, za to, że mogłem dzięki Wam rozwinąć się jako wychowawca. Życzę Wam samych sukcesów i realizacji marzeń w kolejnym etapie życia, po zakończeniu edukacji w naszej szkole.

Józef Parys
wychowawca klasy 3 TZ

ZOBACZ ZDJĘCIA