ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Słowa uznania i gratulacje otrzymali nasi uczniowie: Karolina Kostrzyńska, Kamil Borek, Konrad Wolański – kl. II DH, Joanna Michoń, Marcin Hamernik – kl. I TM, Dominika Rokosz – kl. I TE oraz Piotr Chrobak i Mateusz Stachura – kl. III TD, którzy 9.06.2017 r. wystąpili w programie artystycznym w ramach tegorocznych Dni Lwowa w Tarnowie. Uroczystość zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo- Wschodnich pod kierunkiem p. Bogusławy Romaniewskiej w Sali Lustrzanej zgromadziła, jak zwykle, wielu gości z Ukrainy, Wrocławia, Krakowa i Tarnowa, którzy mieli okazję zapoznać się z historią Zakładu Narodowego im. Ossolińskich.

Dzieje tej placówki, tak ważnej dla polskiej kultury i ściśle związanej z naszą historią, przedstawiono najpierw w referacie, a następnie przybliżyli ją m.in. nasi uczniowie w montażu słowno – muzycznym. Narracja oraz recytacje w ich wykonaniu spotkały się z uznaniem ze strony słuchaczy. Po spotkaniu gratulowali oni opiekunkom – p. M. Skrabacz, p. M. Bystrowskiej oraz p. M. Dreweckiej. „Macie fajną młodzież” – mówiono. To prawda. I tym razem nasi artyści tego dowiedli.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Małgorzata Skrabacz