ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 19.05.2017 w ZSEG odbyły się warsztaty cukiernicze prowadzone przez mistrzów cukiernictwa Pana Macieja Ślusarek  i  Pana Łukasza Piskorz z firmy KOMPLET Polska.
W zajęciach uczestniczyła młodzież z klas cukierniczych. W czasie warsztatów wykonywane były wyroby na bazie gotowych mieszanek cukierniczych, które są wykorzystywane w cukierniach i ciastkarniach do produkcji ciast i kremów.

Młodzież pod okiem mistrzów cukiernictwa przygotowała szeroki asortyment wyrobów ciastkarskich.Prowadzący podzielili młodzież na grupy które ze sobą rywalizowały. Taka forma zajęć spowodowała duże zaangażowanie młodzieży w powierzone im zadania. Wszyscy uczestnicy dostali od firmy KOMPLET upominki w postaci stroju i drobnego sprzętu cukierniczego.ze względu na duże zainteresowanie warsztatami prowadzący zaproponowali dalszą współpracę i ponowne przeprowadzenie warsztatów.​

Zobacz zdjęcia