como crear una pagina web

haslo

A A A

11 kwietnia 2017 roku odbyła się w naszej szkole IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego "Hören lesen und zugleich verstehen". Jak co roku konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem.

Wzięli w nim udział uczniowie z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie, z Zespołu Szkół Budowlanych w Tarnowie, z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Tarnowie, z Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie oraz uczniowie naszej szkoły z klas: 2 TM, 2 TD, 1 TD, 1 TM, 1 TT, 1 TE. Uczestnicy zmagali się z zadaniami konkursowymi, które obejmowały rozumienie tekstu słuchanego, rozumienie tekstu czytanego oraz test leksykalno – gramatyczny. Część pisemna trwała 90 minut. Po emocjonującej końcówce, w której doszło do dogrywki jury konkursowe wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Natalia Podlasiewicz – ZSEG Tarnów
II miejsce – Izabela Kotapka –  ZSOiT Tarnów
III miejsce – Bartłomiej Kokoszka – ZSB Tarnów
wyróżnienie – Katarzyna Dulęba – ZST Tarnów

W trakcie oczekiwania na wyniki konkursu uczestnicy mogli skosztować wyrobów cukierniczych przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych pod opieką pani Agnieszki Kozioł oraz pani Marii Kawy. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Goethe Institut, Radę Rodziców przy ZSEG oraz organizatora konkursu.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.
Konkurs przygotowała i koordynowała pani Renata Wróbel - nauczyciel języka niemieckiego.

Zobacz zdjęcia