como crear una pagina web

haslo

A A A

Tradycją już stało się organizowanie przez Panie Polonistki z naszej szkoły konkursów poświęconych twórczości słynnych literatów. W tym roku Międzyszkolny Powiatowy Konkurs dotyczył twórczości księdza Jana Twardowskiego.

Skierowany był do uczniów szkół podstawowych,młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego. 5 kwietnia w ramach tego projektu odbył się Konkurs Recytatorski i Wokalno – Instrumentalny. Uczniowie ze Szkolnego Koła Miłośników Poezji oraz klasy III TM wraz z opiekunem Panią mgr Krystyną Gawdzińską pomagali w organizacji tego wydarzenia. Duży wkład pracy w przygotowanie słodkiego poczęstunku mieli również nauczyciele i uczniowie z pionu gastronomicznego. Zmagania ponad siedemdziesięciu uczestników oceniało Jury Profesorskie ze szkół średnich a także Jury Młodzieżowe.
Skład jury:

-mgr Agata Bubisz -nauczyciel klasy skrzypiec
-mgr Judyta Zima-Ayinda -nauczyciel polonista
-mgr Krystyna Gawdzińska -nauczyciel polonista-przewodnicząca jury

Skład jury młodzieżowego:

Katarzyna Oślizło z III TE
Anna Mleczko III TM
Joanna Mrożek II zc
Kinga Michoń-absolwentka ZSEG, studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego - przewodnicząca jury

Do konkursu zgłosili się uczniowie wraz z opiekunami z 34 szkół Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego.
Mieliśmy również swoich reprezentantów.
W kategorii recytatorskiej wystąpiły: Joanna Michoń z klasy 1TM i Martyna Padło z klasy ITD. Gratulujemy odwagi pierwszoklasistkom a szczególnie sukcesu Joannie Michoń, która zajęła III miejsce.
Zapraszamy do naszej szkoły na galę finałową połączoną z występami laureatów w piątek 7.04.2017 roku o godz. 14
Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnym naszym przedsięwzięciu kulturalnym za rok.

Wyniki Powiatowego Konkursu "Ksiądz Twardowski i świat Jego wierszy" zorganizowanego w ZSEG w Tarnowie dnia 5.04.2017 roku