slajd2019

A A A

W dniu 28 marca 2017 roku odbyła się w naszej szkole VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Rosyjskiego «Век живи, Век учись». W konkursie oprócz gospodarzy – uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie, udział wzięli uczniowie z III LO w Tarnowie, I LO w Dębicy, II LO w Dębicy, I LO w Mielcu, I LO w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem, który obejmował znajomość rozumienia tekstu pisanego, rozpoznawanie i stosowanie struktur leksykalno – gramatycznych oraz testem ze znajomości treści lektury „Mistrz i Małgorzata” Michała Bułhakowa.
W oczekiwaniu na wyniki uczestnicy wraz z opiekunami mogli skosztować wyrobów cukierniczych przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych pod opieką pani Barbary Jurczyk.
Zwycięzcy konkursu:
1 miejsce zdobyła: Weronika Kusior z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie
2 miejsce zdobyła: Włada Bondar z I LO w Mielcu
3 miejsce zdobył: Piotr Esmund z III LO w Tarnowie
Wyróżniono: Annę Krzemień, uczennicę klasy II technikum handlowego z ZSEG w Tarnowie, Urszulę Zych z II LO w Dębicy
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatora konkursu. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz nagrody pocieszenia ufundowane przez organizatora konkursu.
Gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu już za rok:)
ZOBACZ ZDJĘCIA

Organizator konkursu
mgr Małgorzata Bystrowska
nauczyciel języka rosyjskiego