slajd2019

 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY: 17.05.2019 r. w godz. 1000 - 1400.  ZAPRASZAMY!!!

A A A

17 marca 2017 r. uczennice Magdalena Surga oraz Monika Pacyna reprezentowały naszą szkołę w konkursie, którego organizatorem byli Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie.

W pierwszym etapie uczennice indywidualnie zmagały się z zadaniami testowymi z zakresu z technologii gastronomicznej , obsługi konsumenta i usług gastronomicznych.  Monika Pacyna kolejny raz zdobyła wyróżnienie największą ilość poprawnych odpowiedzi w części teoretycznej konkursu. Drugi etap - praktyczny, polegał na zespołowym przygotowaniu "Polskiego Stołu Jubileuszowego". Dziewczęta przygotowały nakrycie i dekorację stołu na "13 - koronkową rocznicę ślubu", a w menu zaproponowały polskie potrawy i napoje.

Elżbieta Stachura, Małgorzata Hołda