slajd2019

A A A

Tuż przed imieninami Marszałka, które przypadają 19 marca został przeprowadzony finał III Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim w organizowanym w naszej szkole wraz z Tarnowską Inicjatywą Oświatową e-ducaTIO przedsięwzięciu.

17 marca o godzinie 10.00 26 uczestników finału zgromadzonych w sali 115 rozpoczęło zmagania z testem wiedzy podzielonym na dwie części: częścią zamkniętą w pytaniach od 1 do 18 oraz otwartą od 19 do 30. W pierwszej części uczestnicy mogli zdobyć 20 punktów w drugiej 45 punktów. Sprawdź swoją wiedzę. Tutaj znajdziesz TEST FINAŁOWY
Do finału zakwalifikowało się 30 uczniów z tarnowskich placówek oświatowych. Do testu przystąpiło 26 uczniów z następujących szkół:
XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego
VII Liceum Ogólnokształcące Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika – Technikum nr 5
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika – XIV Liceum Ogólnokształcące
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych – Technikum nr 4 im. Tadeusza Tertila Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego

W paragrafie § 5 Regulaminu III Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim znajduje się zapis: „- wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas UROCZYSTEJ GALI FINAŁOWEJ 5 kwietnia 2017 r.".  Termin Gali Finałowej zostaje przełożony na 3 kwietnia 2017 roku ze względu na organizację pracy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. J. Piłsudskiego współorganizatora konkursu.  Wtedy też zostanie oficjalnie ogłoszony wynik III Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim w następujących kategoriach:
- szkoły podstawowe – praca plastyczna;
- szkoły gimnazjalne – prezentacja multimedialna;
- szkoły ponadgimnazjalne – wiedza historyczna.
Wszystkich uczestników wraz z opiekunami zapraszamy na UROCZYSTĄ GALĘ FINAŁOWĄ 3 kwietnia 2017 roku do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie.
ZOBACZ ZDJĘCIA