slajd2019

A A A

17 marca obchodzimy Dzień Św. Patryka. I my dołączmy do tej irlandzkiej tradycji biorąc udział w zabawie-quizie. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z tekstem dotyczącym Dnia św. Patryka (do pobrania).

Na szkolnych korytarzach znajduje się 5 trójlistnych koniczynek z pytniami do tekstu. Zadaniem uczestników jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na podane pytania w oparciu o tekst i przesłanie ich  na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Na rozwiązania czekamy do środy 22.03. Nagrodą w zabawie jest legendarny Pot of Gold…
Remember that the early bird catches the worm!
Wszelkich informacji udzielają organizatorzy, nauczyciele angielskiego: Magdalena Borszowska, Justyna Romańska