ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 28.02.2017 odbyło się w naszej szkole spotkanie z Kierownikiem Samodzielnego Referatu Organizacji i Analiz O/ZUS w Tarnowie p. Magdaleną Chrzanowską nt. „Ubezpieczenia społeczne na tle innych form zabezpieczenia społecznego”.

W spotkaniu uczestniczyły klasy: 2TE – pod opieką M. Wantuch, 3TE – pod opieką E. Zięba i M. Dziuban, 2DH – pod opieką M. Borszowskej i A. Paligi.
Pani Magda – absolwentka ZSEG w bardzo ciekawy sposób przybliżyła uczniom problematykę ubezpieczeń społecznych, negatywne skutki braku ubezpieczenia dla osób pracujących „na czarno” oraz omówiła formy zabezpieczenia społecznego. Po prelekcji chętnie odpowiadała na pytania zarówno uczniów jak i nauczycieli.
Było to pierwsze tego typu spotkanie z pracownikiem ZUS w Tarnowie. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne. Serdecznie zapraszamy.