ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W czwartek 23 lutego odbyła się kolejna, piąta edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "Get Ready for High School" dla uczniów klas III gimnazjów Tarnowa i powiatu tarnowskiego. W konkursie wzięło udział 33 uczniów z 13 gimnazjów. Zwycięzcami zostali:
1 miejsce - Piotr Czarnik, Gimnazjum nr 11 w Tarnowie,
2 miejsce - Zuzanna Stachura, Gimnazjum nr 6 w Tarnowie
3 miejsce - Katarzyna Kaczak, Gimnazjum nr 8 w Tarnowie oraz Jakub Basta, Gimnazjum nr 6 w Tarnowie
Wyróżnienia:
Julia Cich, Gimnazjum w Pleśnej,
Bartosz Wiśnicki, Gimnazjum "U Konarskiego" w Tarnowie
Adrian Wantuch, Gimnazjum nr 8 w Tarnowie
Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSEG oraz Wydawnictwa: Macmillan i MM Publications. Pozostali uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa oraz drobne upominki.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejną edycję za rok.
ZDJĘCIA

Organizatorzy