ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 17.01.2017 r. zostały ogłoszone wyniki Konkursu Fotograficznego pt: „Płoty, studnie, stare chaty”. Konkurs został zorganizowany przez PTTK o/Tarnów. Celem konkursu było znalezienie i sfotografowanie starych obiektów. W konkursie wzięły udział nasze uczennice z Koła Fotograficznego.
Wyniki konkursu:

Patrycja Pytlik 3TM - 2 miejsce w kategorii szkół średnich
Angelika Szarowicz 4TZ i Wiktoria Tokarz 1TD – wyróżnienia za udział w konkursie
Wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy pokonkursowej miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. J. Słowackiego, Filia nr 8 w Tarnowie – Mościcach. Na uczestników spotkania czekał wybitny tarnowski fotograf, fotoreporter, laureat wielu konkursów o światowej randze, Tadeusz Koniarz. Przedstawił prezentację na temat sztuki fotografowania, własnej pasji i zawodu oraz swoich osiągnięć. Omawiał też prezentowane na wernisażu zdjęcia uczestników konkursu. Spotkanie było bardzo ciekawe.
Gratulujemy serdecznie naszym koleżankom.
Zobacz zdjęcia

Opiekun koła: Barbara Truty