ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 16 stycznia braliśmy udział w Dniu Orientacji Zawodowej w IV Gimnazjum. Było to pierwsze spotkanie w ramach promocji ZSEG. Zaangażowani uczniowie Aleksandra Gacek z kl. II TM, Weronika Gąsiorek z kl. II TE oraz Patryk Gołąb i Michał Szpunar z kl. III TT. spotkali się z gimnazjalistami, którym przekazali informacje na temat naszej szkoły. W spotkaniu brały udział również inne szkoły z terenu miasta. Frekwencja gimnazjalistów oraz ich zainteresowanie naszym stoiskiem była bardzo duża. Z ciekawością słuchali o ofercie edukacyjnej szkoły oraz zawodach jakie można zdobyć będąc uczniem ZSEG. Dużym uznaniem cieszyły się nasze materiały promocyjne. Bardzo smakowały firmowe ciasteczka, którymi gimnazjaliści i ich nauczyciele byli częstowani przez naszych uczniów. Zaprezentowaliśmy się znakomicie!!!
ZOBACZ ZDJĘCIA

Opiekun Marta Zawadzka.