110 braz
   REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2022/2023   
    sekretariat młodzieżowy czynny w godz.:  8:00 - 15:00, tel. 14 636 10 77, wew. 26    
A A A

W dniu 2 grudnia 2016 roku uczniowie z klas technikum hotelarskiego: 4TM, 3TN, 3TM, i 2 TM uczestniczyli w spotkaniu z absolwentem naszej szkoły a obecnym Dyrektorem Generalnym Hotelu Ilan**** w Lublinie Panem Dawidem Patulskim. Uczniowie po obejrzeniu filmu instruktażowego aktywnie włączyli się do dyskusji dotyczącej budowania wizerunku pracownika hotelu, głównie nienagannego ubioru,kontaktów interpersonalnych z gośćmi hotelowymi i współpracownikami oraz kultury osobistej recepcjonisty.

Prelegent poruszył kwestie ciekawych rozwiązań ekologicznych w zarządzanym przez siebie hotelu i przedstawił specyfikę obsługi gości narodowości żydowskiej i związanej z tym koszerności.
Pan Dyrektor, podając przykład własnej kariery zawodowej, zachęcał uczniów do zdobywania doświadczenia zawodowego na obecnym etapie edukacji gwarantując, że takie postępowanie przyniesie realne efekty w poszukiwaniu pracy, zwłaszcza podczas rozmowy kwalifikacyjnej z przyszłym pracodawcą.
Uczniowie zostali zmotywowani do podejmowania działań w budowaniu własnej kariery w zawodzie hotelarza.