szkoła

A A A

Sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

IMG 20181207 1324141Gabriela Szostek III TT i Tomasz Wantuch II DH zajęli pierwsze miejsce  w VI edycji Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”. Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Organizatorem Konkursu jest Województwo Małopolskie – Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Tematem konkursu były Fantazje na biszkopcie i w tej kategorii nasi uczniowie zdeklasowali pozostałe szkoły z Małopolski.
W etapie okręgowym XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności Anita Skrabacz z 4TD zajęła 6 miejsce, a  Weronika Sobol z 4TT zajęła 7 miejsce.
Dominika Tabor z klasy IV TE - 12 grudnia 2018 r. odebrała w czasie XXI Forum Organizacji Pozarządowych w Krakowie nagrodę „Amicus Hominum”. Nagroda ta przyznawana jest osobom fizycznym, które działają na rzecz dobra innych i swoją bezinteresowną aktywnością wspierają drugiego człowieka.
W eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w zawodzie Kucharz i Cukiernik - Łukasz Habel z 3 zk zajął I miejsce, a Oliwia Kwiek II miejsce w kategorii kucharz. Justyna Pieczarka z klasy 3 zc, zajęła III miejsce w kategorii cukierników.

Sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

W dniu 12 czerwca 2018 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyła się V Gala Tarnowskiej Marki Talentu, zorganizowana przez Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca. Uczniowie za swoje sukcesy na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami oraz dyplomami. Doceniano wybitne osiągnięcia uczniów z różnych dziedzin życia, takich jak: nauka, sport, sztuka, technika. W tym roku Honorowym Tytułem Tarnowskiej Marki Talentu zostali wyróżnieni także uczniowie Naszej Szkoły: Monika Pacyna (4TT), Mateusz Stachura (4TD), Emil Nowak (3TE), Tomasz Nowak (3TE), Michał Jękot (3TE), Barbara Bałut (3zk), Kacper Szot (3zk), Anna Stańczyk (1TE), Joanna Swoboda (1TE), Roksana Taraszka (1DH).

Monika Pacyna uczennica klasy IV TT i Mateusz Stachura uczeń klasy IV TD zostali finalistami etapu centralnego XXII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności w Lublinie. Uprawnia ich to do otrzymania indeksu na wyższą uczelnię. Do wyboru mają kierunki studiów związanych z żywieniem i zdrowiem na 33 różnych uczelniach w Polsce.

Kacper Szot wygrał etap wojewódzki konkursu na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz.
W dniach 23-25.04.18 roku w Zabrzu w Zespole Szkól Spożywczych odbył się finał  I Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz.W kolejnych etapach brało udział 120 uczniów, do  finału zakwalifikowało się 14.  W tej rywalizacji Kacper Szot uplasował się na trzecim miejscu

W dniach 4 - 5 kwietnia 2018 roku nasza szkolna drużyna ELITARNI w składzie: Emil Nowak, Tomasz Nowak oraz Michał Jękot uczestniczyła w krajowym finale Europejskiego Konkursu Statystycznego, który odbył się w Centrum Badań i Edukacji Statystycznej w Jachrance. Ostatecznie spośród ponad 400 zespołów ELITARNI zajęli 4 miejsce w Polsce.