110 braz
   REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2022/2023   
    sekretariat młodzieżowy czynny w godz.:  8:00 - 15:00, tel. 14 636 10 77, wew. 26    
A A A

Dnia 28 lutego 2020 roku młodzież pięciu klas pierwszych uczących się w naszej szkole: kl. I TDG, I TMG, I THG, I DRG, I TEG brała udział w spotkaniu edukacyjnym z zakresu przedsiębiorczości. Prelekcję przeprowadziła Pani Agnieszka Klimek - Inspektor w Wydziale Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa.

Zapoznała młodzież z formami prowadzenia działalności gospodarczej oraz procedurą rejestracji własnej działalności gospodarczej. Opowiedziała o Funduszach Europejskich oraz pomocy publicznej dla firm a na koniec swojej prezentacji przedstawiła sylwetki tarnowskich przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie. Życzymy wszystkim młodym i kreatywnym uczniom aby poszli w ich ślady.