110 braz
   REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2022/2023   
    sekretariat młodzieżowy czynny w godz.:  8:00 - 15:00, tel. 14 636 10 77, wew. 26    
A A A

W dniu 7 marca 2019 roku gościliśmy w Naszej Szkole Mistrza Świata, Mistrza Europy, wielokrotnego Mistrza Polski i trzykrotnego zdobywcę Pucharu Świata we wspinaczce sportowej Marcina Dzieńskiego oraz Vice Mistrzynię Świata we wspinaczce sportowej Annę Brożek.

Nasi goście opowiedzieli o swojej pasji sportowej, pokazali w jaki sposób trenują i zdobywają medale na zawodach sportowych, pokazali też filmy z podróży na jakich byli, dzięki swojej pasji, m.in. do Chin, Japonii, Tajlandii, Francji i wielu innych zakątków świata. Mamy nadzieję, ze udało się przedstawić tą mało znaną dyscyplinę sportu, której kolebką jest Tarnów i która od 2020 roku będzie dyscypliną olimpijską.

Organizator: Beata Nowak