110 braz
   REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2022/2023   
    sekretariat młodzieżowy czynny w godz.:  8:00 - 15:00, tel. 14 636 10 77, wew. 26    
A A A

Dnia 30 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie odbyła się prelekcja Dyrektora tarnowskiego oddziału Domu Maklerskiego BDM S.A. - Pana Jana Kiełbasy. Tematem wykładu było: „Analiza fundamentalna i techniczna jako sposób doboru kierunku inwestycji”.

W spotkaniu uczestniczyła młodzież tarnowskich szkół, należąca do Tarnowskiego Centrum Młodych Inwestorów. Pan Jan Kiełbasa doradzał młodym inwestorom na co zwracać uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych biorąc udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej oraz jak opanować emocje związane inwestowaniem własnych pieniędzy. Młodzież z wielkim zaangażowaniem brała udział w tej niezwykle interesującej pogadance dotyczącej ciekawej, aczkolwiek trudnej tematyki związanej z rynkiem kapitałowym.