110 braz
   REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2022/2023   
    sekretariat młodzieżowy czynny w godz.:  8:00 - 15:00, tel. 14 636 10 77, wew. 26    
A A A

Dnia 21 maja 2018 uczniowie naszej szkoły należący do Tarnowskiego Centrum Młodych Inwestorów (z klas: I TE, I TM, II TE, III TE) pod opieką Pani Marzeny Malec-Witek i Pani Małgorzaty Migduły mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach szkoleniowo-edukacyjnych w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Koszt wyjazdu został sfinansowany przez Urząd Miasta za zgodą Prezydenta Miasta Tarnowa Pana Romana Ciepieli.

Dzięki przewodnikowi młodzież miała możliwość zwiedzenia budynku giełdy, poznała wiele ciekawostek z historii powstania GPW w Warszawie oraz uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych, podczas których obejrzała film na temat inwestowania.
Po wizycie edukacyjnej na Giełdzie Papierów Wartościowych młodzież wraz z opiekunami udała się do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie z 30 piętra podziwiali uroki Warszawy. Następnie udając się w kierunku Starego Miasta, przez Ogród Saski, Placem Defilad przeszli do ostatniego punktu wycieczki, którym był Plac Zamkowy.
Wycieczka była dobrą okazją do rozwijania zainteresowań, wzbogacenia wiedzy oraz kształtowania postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży. Wszyscy wrócili bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę zdobytą podczas wizyty edukacyjnej na GPW oraz  pełni miłych wrażeń.

Zobacz zdjęcia