110 braz
   REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2022/2023   
    sekretariat młodzieżowy czynny w godz.:  8:00 - 15:00, tel. 14 636 10 77, wew. 26    
A A A

W dniu 10 marca mieliśmy przyjemność spotkania z Panią Anną Bujak, właścicielką firmy Pierniczkomania która przeprowadziła warsztaty cukiernicze pt. "zdobienie pierniczków lukrem królewskim". Uczniowie, którzy się zgłosili na szkolenie poznali praktyczną wiedzę dotyczącą technik dekorowania pierniczków.

Uczestnicy zdobyli wiedzę na temat materiałów i półproduktów i dodatków wykorzystywanych w dekoracji oraz wykonali  zdobienia lukrem różnymi  metodami np. techniką na mokro, haftem, koronką, cieniowania, 3d. Uczniowie malowali również aerografem z wykorzystaniem szablonów, a także mogli skorzystać z literatury o tematyce dekorowania. Uczestnicy opuścili szkolenie z własnoręcznie wykonanymi pierniczkami w eco - pudełkach, z szablonami od firmy  Flowerka i oczywiście certyfikatami ukończenia warsztatów.Uczestnictwo w takich warsztatach poszerza horyzonty  w zakresie wiedzy i umiejętności w ciągle zmieniających się trendach w branży cukierniczej oraz rozwija zdolności artystyczne uczniów, które kiedyś mogą wykorzystać w pracy zawodowej. Zapraszamy na fotorelację z warsztatów.
ZOBACZ ZDJECIA

Agnieszka Kozioł