110 braz
   REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2022/2023   
    sekretariat młodzieżowy czynny w godz.:  8:00 - 15:00, tel. 14 636 10 77, wew. 26    
A A A

Dnia 28.02.2017 odbyło się w naszej szkole spotkanie z Kierownikiem Samodzielnego Referatu Organizacji i Analiz O/ZUS w Tarnowie p. Magdaleną Chrzanowską nt. „Ubezpieczenia społeczne na tle innych form zabezpieczenia społecznego”.

W spotkaniu uczestniczyły klasy: 2TE – pod opieką M. Wantuch, 3TE – pod opieką E. Zięba i M. Dziuban, 2DH – pod opieką M. Borszowskej i A. Paligi.
Pani Magda – absolwentka ZSEG w bardzo ciekawy sposób przybliżyła uczniom problematykę ubezpieczeń społecznych, negatywne skutki braku ubezpieczenia dla osób pracujących „na czarno” oraz omówiła formy zabezpieczenia społecznego. Po prelekcji chętnie odpowiadała na pytania zarówno uczniów jak i nauczycieli.
Było to pierwsze tego typu spotkanie z pracownikiem ZUS w Tarnowie. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne. Serdecznie zapraszamy.