A A A

Zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego do wzięcia udziału w V POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM.
Konkurs odbędzie się na trzech poziomach edukacyjnych:
- szkoły podstawowe - konkurs recytatorski, praca plastyczna (regulamin)
- szkoły gimnazjalne - konkurs recytatorski, test wiedzy o Józefie Piłsudskim (regulamin)
- szkoły ponadgimnazjalne - konkurs recytatorski, praca literacka, test wiedzy o Józefie Piłsudskim (regulamin)

Kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami! W tym roku środki uzyskane podczas zbiórki przeznaczone zostaną na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Mimo słabej frekwencji na ulicach mieszkańców Tarnowa i okolic udało nam się zebrać kwotę: 8034,95 złotych.

Już niedługo Święto Zakochanych. Z tej okazji w naszej szkole odbędzie się konkurs dla uczniów klas gastronomicznych. Uczestnicy będą mieli 180 minut na to, aby wykonać dwie porcje najsmaczniejszego i najpiękniejszego  "Deseru Walentynkowego".

W dniu 11.01.2019 odbył się w Krakowie etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Naszą szkołę reprezentowały: uczennica klasy 4TD Anita Skrabacz oraz uczennica klasy 4TT Weronika Sobol. Na 99 uczestników olimpiady Anita zajęła 6, a Weronika 7 miejsce.
Serdecznie gratulujemy!

Bogusława Zaborowska

Uczniowie klas gastronomicznych już kolejny raz mogli podnieść swoje umiejętności zawodowe w ramach warsztatów artystycznego zdobienia pierników lukrem królewskim. Zajęcia odbyły się 10 stycznia i wzięli w nich udział uczniowie z klas : 1 BC, 2 BC, 1 TT, 1 TD i 2 DH. Warsztaty poprowadziła p.Anna Bujak z firmy "Pierniczkomania". Zapraszamy chętnych na kolejne edycje szkolenia.

Zobacz zdjęcia