A A A

Dnia 16 marca 2018 roku trzy uczennice naszej szkoły: Agnieszka Jakubek z kl. IV TE, Klaudia Gębka z kl. IV TE i Kinga Ludwa z kl. III TE brały udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” organizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie.
Uczennice zostały wyróżnione za wysoki poziom wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Serdecznie im gratulujemy i liczymy, że ta wiedza zaowocuje w przyszłości.

12 marca 2018 roku 12 uczniów klas pierwszych po raz kolejny wzięło udział w Szkolnym Konkursie Matematycznym.
Laureaci konkursu:
I miejsce: Kinga Lesiak (klasa 1 TD)
II miejsce : Kinga Maj (klasa 1 TE)
III miejsce: Łucja Usarz (klasa 1 TD)
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
Konkurs zorganizowała p. Mirosława Gałdyś.

Kolejna WAMPIRIADKA i kolejne litry krwi dla potrzebujących.
Dziękujemy wszystkim Krwiodawcom za zaangażowanie i udział w dwunastej akcji WAMPIRIADKI w naszej szkole 14 marca 2018 roku.
Zgłosiło się ponad 100 osób z czego oddało krew 44 osoby, dało to łącznie 19800 ml krwi. Krwiodawcami byli "mięśniacy" i "drobne biedroneczki", jedni byli już kilkukrotnie i oddawali krew od wielu lat litrami, byli i tacy co uciekali przed igłami. Przybyli do nas również byli absolwenci szkoły z przed wielu lat i pięknie wsparli naszą akcję. DZIĘKUJEMY!!!

17 marca obchodzimy Dzień Św. Patryka. I my dołączmy do tej irlandzkiej tradycji biorąc udział w zabawie-quizie. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z tekstem dotyczącym Dnia św. Patryka.

Katecheci serdecznie zapraszają na szkolne rekolekcje do Kościoła św. Maksymiliana w dniach 19-21.03.2018 kl. I i II na g. 800, a kl. III i IV na g. 1000.