A A A

Jeśli zdążyłeś już wypocząć i nudzisz się w domu, lub szukasz jakiegoś fajnego zajęcia podczas ferii, to nasz propozycja jest właśnie dla Ciebie.
Jeśli chcesz zobaczyć i przeżyć coś ciekawego, to właśnie na Ciebie czekamy… Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie, serdecznie zapraszają młodzież gimnazjalną oraz siódmoklasistów na bezpłatne spotkania warsztatowe, które odbędą się w trakcie ferii w budynku szkoły przy ul. Bema 9/11 w Tarnowie.

W dniu 8 lutego 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego, w którym wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich: 1 TE, 1 TM, 1 TD, 2 TT, 2 TM.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3 zc – Joanna Mrożek, zwyciężyła w Konkursie Poetyckim „Romantyczne Strofy”. Joanna Mrożek przedstawiła wiersz pt. „chłopcze, ja nie znam aż tylu słów …” W tym samym konkursie wyróżniono utwór ucznia klasy I TE Pawła Kozioła pt. „ Noc Walentynkowa”.

W dniu 9 lutego 2018 r. reprezentacja szkoły w piłce ręcznej dziewcząt wzięła udział w rozgrywkach piłki ręcznej w ramach licealiady.

W dniu 7 lutego 2018 r. odbyła się VI edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniow klas III gimnazjów Tarnowa i powiatu tarnowskiego.