A A A

Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie oraz nauczyciele historii i języka polskiego zapraszają wszystkich laureatów, uczestników i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa na uroczystą galę podsumowania IV Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim, która odbędzie się 23 marca br. o godzinie 12.00.
Uroczystość podsumowania konkursu i wręczenia nagród laureatom uświetni wykład tematyczny wygłoszony przez dr Elizę Krzyńską-Nawrocką z PWSZ w Tarnowie pt.: Patriotyzm – czym się je i jak smakuje?
Na finałowej gali zaproszeni goście, laureaci, ich opiekunowie, a także rodzice będą mogli wysłuchać najlepszych wykonawców w kategoriach: recytacja i śpiew, a także podziwiać najciekawsze prezentacje multimedialne i prace plastyczne.
ZOBACZ LISTĘ LAUREATÓW
ZOBACZ WYNIKI TESTU 

Organizatorzy: Dyrekcja ZSEG
oraz nauczyciele: Anna Pojedyniec, Krystyna Gawdzińska,
Anna Gąsior, Małgorzata Skrabacz, Maria Sienicka

19 marca w ZST w Tarnowie Mościcach  odbył się XXII finał Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu i PCK.

Zapraszamy rodziców na zebranie w dniu 22.03.2018 r. (czwartek) na godzinę 16:30.

Od godziny 17:15 będą konsultacje z nauczycielami.

Wyniki fotograficznego konkursu historycznego pod hasłem: „W hołdzie niepodległej”.
W konkursie wzięło udział 48 uczniów z Zespołu Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Tarnowie.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Wiktoria Bogula , Natalia Szatko kl. IITE
I miejsce - Gloria Marmól kl. IDH
II miejsce - Aleksandra Golema, Weronika Pytka kl. IIDH
III miejsce - Patrycja Ciochoń, Tomasz Pinas kl. IITE
Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 23 marca 2018 r. o godzinie 12:00 podczas finałowej gali IV Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim.

Organizator konkursu: Anna Pojedyniec

Dnia 21 marca uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w badaniu zorganizowanym przez Ośrodek Dawców Szpiku Medigen z Warszawy, Fundację Przeciwko Leukemii z Warszawy i Stowarzyszenie "Kropla" z Tarnowa. Badanie zostało przeprowadzone w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3. Dzięki tej akcji charytatywnej uczniowie naszej szkoły mogli dołączyć do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego.
ZOBACZ ZDJĘCIA