A A A

Zebrania z rodzicami odbędą się w środę 20.12.2017 r. o godz. 16:30.

Konsultacje od godz. 17:15
- nauczyciele języka polskiego i matematyki - pokój nauczycielski,
- pozostali nauczyciele -sala 116 (świetlica).

W dniu 9 grudnia 2017 roku w DH Świt w Tarnowie odbyła się kolejna zbiórka karmy i datków dla bezdomnych kotów i psów, które są pod opieką Fundacji Zmieńmy Świat.

6 grudnia  to ważny dzień, zwłaszcza dla najmłodszych.  Grzeczne dzieci obdarowuje Święty Mikołaj, a czas, już przedświąteczny, magiczny, oczarowuje każdego z nas. W tym szczególnym dniu gościliśmy w Centrum Handlowym Gemini Park.

Młodzież naszej szkoły miała przyjemność uczestniczyć w prelekcji na temat zdrowego odżywiania.
12 grudnia pani dietetyk  mgr Izabela Nowicka uświadamiała nas na co należy zwrócić uwagę wybierając zdrowe surowce i produkty żywnościowe. Dowiedzieliśmy się jak przygotować posiłki, aby zachować wysoką wartość odżywczą surowców, a także jak prawidłowo przechowywać żywność by dłużej zachowała swoją świeżość.
Dziękujemy pani Izabeli Nowickiej oraz pani Klaudii Kmieć za wizytę w naszej szkole i interesujący wykład.

Dziękuje za pomoc, dzięki której mógł dotrzeć do dzieci z polskich rodzin na Ukrainie. Towarzyszyliśmy mu w tej wyprawie w dniach 7-8 grudnia. Autokar z darami pod VII LO zapełniał się bardzo szybko, przez moment nawet nie byliśmy pewni, czy uda się zapakować wszystkie paczki z Tarnowa i Gminy Tarnów.