A A A

17 marca obchodzimy Dzień Św. Patryka. I my dołączmy do tej irlandzkiej tradycji biorąc udział w zabawie-quizie. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z tekstem dotyczącym Dnia św. Patryka.

Kolejna WAMPIRIADKA i kolejne litry krwi dla potrzebujących.
Dziękujemy wszystkim Krwiodawcom za zaangażowanie i udział w dwunastej akcji WAMPIRIADKI w naszej szkole 14 marca 2018 roku.
Zgłosiło się ponad 100 osób z czego oddało krew 44 osoby, dało to łącznie 19800 ml krwi. Krwiodawcami byli "mięśniacy" i "drobne biedroneczki", jedni byli już kilkukrotnie i oddawali krew od wielu lat litrami, byli i tacy co uciekali przed igłami. Przybyli do nas również byli absolwenci szkoły z przed wielu lat i pięknie wsparli naszą akcję. DZIĘKUJEMY!!!

W dniu 13 marca poraz kolejny gościliśmy w naszej szkole Panią  Anię Bujak z "Pierniczkomania". W warsztatach wzięło udział 12 osób - uczniowie i nauczyciele z ZSEG oraz goście z zewnątrz. Uczestnicy nie dość,  że  zdobyli nowe umiejętności potwierdzone certyfikatem to przy tym doskonale się bawili dekorując wielkanocne cuda. Zresztą zobaczcie na zdjęciach.

Zobacz zdjęcia

Agnieszka Migdał 

Katecheci serdecznie zapraszają na szkolne rekolekcje do Kościoła św. Maksymiliana w dniach 19-21.03.2018 kl. I i II na g. 800, a kl. III i IV na g. 1000.

13 marca zostaliśmy zaproszeni do udziału w Targach Edukacyjnych w Szkole Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.