A A A

Klub Europejski zachęca wszystkich uczniów zainteresowanych mobilnościami międzynarodowymi, a szczególnie członków Klubu do udziału w ankiecie Eurodesku.
Eurodesk jest jedną z głównych sieci informacji młodzieżowej. Informuje o możliwościach wyjazdu na wolontariat, szkoleń, pracy i nauki za granicą. Eurodesk działa w 33 krajach Europy, a w jej skład wchodzi ponad 1000 organizacji, w tym blisko 100 z Polski.

W ramach projektu Erasmus+ „Get in shape for Europe” Klub Europejski ogłasza zapisy na warsztaty dotyczące tworzenia prezentacji multimedialnych na temat krajów partnerskich. Pierwsza część warsztatów odbędzie się w dniu 20 listopada (wtorek) od godziny 14.45 do 16.20 (lekcja nr 10 i 11) w sali nr 215. Zgłoszenia chętnych przyjmuje prowadzący zajęcia p. Paweł Wojewoda do dnia 20 listopada (wtorek) do godziny 13.50 Na zajęcia należy przyjść z własnym pendrivem.  Ilość miejsc ograniczona. Wszystkich chętnych serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach. 

Serdecznie zapraszamy członków Klubu Europejskiego/ uczestników projektu Erasmus + Get in Shape for Europe na warsztaty dotyczące Unii Europejskiej, które odbędą się w piątek- 23 listopada 2018r. w godz. 14.45-15.30 w sali nr 116. Chętnych do udziału w warsztatach prosimy o zgłoszenie uczestnictwa organizatorom warsztatów: mgr K. Curyło oraz mgr M. Borszowskiej do dnia 20 listopada (środa).
Uwaga! Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Laureaci konkursu „Polska Sto Lat Niepodległa”
Znamy wyniki IV edycji konkursu plastycznego „Polska Sto Lat Niepodległa” zorganizowanego przez Urząd miasta Tarnowa. Oliwia Jędrusiak, uczennica kl 2TM zajęła 2 miejsce, a Kinga Kozak, uczennica kl 1TD otrzymała wyróżnienie.