como crear una pagina web
A A A

Klub Europejski ogłasza konkurs na logo projektu programu Erasmus+, “Get in Shape for Europe" (GISE)
W projekcie uczestniczy 5 szkół z:
Polski, Włoch, Rumunii, Bułgarii i  Grecji.

1. Zawartość/treść logo
Logo powinno przedstawiać nasz projekt, a więc być związane z Europą, pokazywać, że jest to projekt międzynarodowy oraz zawierać jego nazwę lub skrót..
2. Forma graficzna – dowolna.
Grafika komputerowa lub rysunek/malunek odręczny.
3. Wymagania techniczne
Logo powinno być proste, bez drobnych szczegółów, czytelne zarówno w małym rozmiarze on line, jak i w druku wielkoformatowym na plakatach.

Zebrania z rodzicami odbędą się w środę 14.11.2018 r. o godz. 16:30.
(Klasa III TT - zebranie odbędzie się we wtorek 27.11.2018 r. o godz. 16.30)

Konsultacje z nauczycielami od godz. 17:15 wg poniższego harmonogramu:

SALA Nauczyciele przedmiotów
116 gastronomicznych i ekonomicznych
11 matematyki 
12 matematyczno – przyrodniczych: fizyki, geografii, chemii, biologii
13 języków obcych
14 humanistycznych: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, wiedzy o kulturze
15 wf i edukacji dla bezpieczeństwa 

 

W dniu 8 listopada klasy 4TE, 2TE, 2DH oraz 1TF uczestniczyły w spotkaniu z podróżnikiem z grupy Trzask.pl poświęconym Islandii. Spotkanie zostało zorganizowane przez Samorząd Szkolny.

8 listopad to Dzień Zdrowego Śniadania. Przez cały tydzień uczniowie klasy III TZ wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Hołdą promowali zdrowe żywienie.

Dnia 6 listopada  na stronach internetowych radia RDN ukazał się artykuł na temat projektu Erasmus+ ‘Get in Shape for Europe” realizowanego w naszej szkole od września 2018.
Poniżej link do artykułu:
http://www.rdn.pl/kultura/program-erasmus-projekt-get-in-shape-for-europe

Dnia 7 XI 2018r. odbyło się w naszej szkole spotkanie projektowe dla członków Klubu Europejskiego biorących udział w projekcie Erasmus+ „Get in Shape for Europe”.

Z racji nadchodzących Mikołajek klasa gospodarz szkoły 3 zc wraz z wychowawcą, organizuje zbiórkę środków czystości wśród uczniów i pracowników szkoły, które zostaną przekazane do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przyjazny Dom” w Tarnowie.
Prosimy klasy o zakup następujących artykułów (po 5 szt.)
klasy IV: żele pod prysznic, kremy do rąk
klasy III: mydło w płynie, kremy do rąk
klasy II: dezodoranty w kulce, szampony
klasy I: balsamy do ciała, dezodoranty lub wody toaletowe
Artykuły prosimy przynosić do 30 listopada do pani Barbary Jurczyk (pracownia 102).
Z góry bardzo dziękujemy !

Koło Miłośników Poezji z wielką radością informuje o sukcesie Joanny Michoń, która zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim "Wierni Bogu i Ojczyźnie".
Gratulujemy i życzymy kolejnych spotkań z poezją.

Opiekun KMP

Dnia 30 października 2018 r. Tarnów uroczyście obchodził 100 lecie odzyskania Niepodległości jako Pierwsze Niepodległe. Z racji tej wspaniałej rocznicy na tarnowskim Rynku została odsłonięta rzeźba historycznej postaci, wielkiego tarnowianina, burmistrza miasta w latach 1907-1923, Tadeusza Tertila.

W dniu 31 października 2018 r. uczniowie klasy II TD i I TF wraz z nauczycielami panią R. Wróbel i A. Szczygiełek wzięli udział w spotkaniu z panem Piotrem Wdowiakiem byłym ambasadorem RP w Wilnie oraz w otwarciu wystawy "Czerwonym Tramwajem do Przystanku Niepodległość". Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali informacji dotyczących życia i działalności Józefa Piłsudskiego. Część wykładu poświęcona była zapomnianej sylwetce Bronisława Piłsudskiego starszego brata Józefa Piłsudskiego, niezwykłego człowieka – zesłańca, wybitnego naukowca, badacza i muzealnika.

W poniedzałek 5 listopada Samorząd Szkolny i klasa 2 DH zaprosili wszystkie klasy pierwsze do wspólnej zabawy podczas tradycyjnego Chrztu Kotów. Uczniowie klas pierwszych po wykazaniu się wiedzą na temat naszej szkoły, udziale w różnorodnych konkurencjach oraz złożeniu ślubowania, zostali przyjęci w poczet uczniów szkoły. Chętni mogli również pozować do pamiątkowego zdjęcia.
ZOBACZ ZDJĘCIA